ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13374210
*
nr 1337 4210
Spegel
105x42cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juli 2020
kl 19:30:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/7 15:34:54
1
500 kr
8/7 08:44:19
2
150 kr
8/7 08:44:20
1
200 kr (Budbetjänt)
12/7 22:50:51
3
1.200 kr
13/7 17:14:17
4
1.300 kr
13/7 18:16:23
3
Vinnande bud
13/7 19:25:57
4
1.500 kr
13/7 19:25:57
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1337 4210
Spegel
105x42cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 juli 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/7 15:34:54 | 1 | 500 kr |
8/7 08:44:19 | 2 | 150 kr |
8/7 08:44:20 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
12/7 22:50:51 | 3 | 1.200 kr |
13/7 17:14:17 | 4 | 1.300 kr |
13/7 18:16:23 | 3 | Vinnande bud |
13/7 19:25:57 | 4 | 1.500 kr |
13/7 19:25:57 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23